Projektowanie zieleni przydomowej i publicznej

Oferta projektowania zieleni domowej i publicznej

RHJ ENVIRONMENT SP. Z O.O.

Projektowanie zieleni przydomowej i publicznej

Projektowanie ogrodów to nasza pasja! Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu możemy w sposób kompleksowy i profesjonalny, zaproponować Państwu usługę, jaką jest projektowanie ogrodów. Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm oraz różnego rodzaju instytucji. Najbardziej zależy nam na tym, aby sprostać potrzebom naszych Klientów oraz nie zawieść ich oczekiwań względem naszej firmy. Proponowany przez nas projekt ogrodu to usługa składająca się z kilku etapów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nowy ogród całkowicie odpowiadał Państwa oczekiwaniom estetycznym i użytkowym. Ma on nie tylko cieszyć oko, ale także być idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu oraz współgrać z otaczającymi go zabudowaniami. Z chęcią wysłuchamy wszystkich Państwa pomysłów, wypowiemy się w kwestii możliwości ich realizacji, a także na wszystkich etapach współpracy będziemy służyć naszym fachowym doradztwem. Ciągłe doskonalenie swoich umiejętności oraz poszukiwanie najnowszych rozwiązań sprawia,iż możemy dać Państwu gwarację zadowolenie.

Przyjmujemy zlecenia jednorazowe jak również jesteśmy otwarci na długotrwałą współpracę. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, dbając jednocześnie o jak najwyższą jakość świadczonych usług. Zadbamy o każdy szczegół, dopasujemy odpowiednie rośliny i krzewy w Państwa ogrodzie, tak aby klimat w nim był niepowtarzalny. Oferujemy: projekty zieleni przydomowej i publicznej, diagnostykę instrumentalną drzew, rewitalizację mikrobiologiczną gleby i systemów korzeniowych, wycinkę drzew i krzewów, kompleksową realizację nasadzeń drzew i krzewów, przesadzanie drzew i krzewów.

Usługi dendrologiczne i arborystyka

 

 

Pielęgnacja i wycinka drzew

 

 

Projektowanie zieleni przydomowej i publicznej

Fachowość, wiedza i doświadczenie

Osoby zatrudnione, a także nasi podwykonawcy posiadają odpowiednie przeszkolenie, wiedzę i doświadczenie w oferowanych usługach. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami mogącymi udokumentować swoje doświadczenie branżowe m.in. z arborystami ETW (European Tree Worker), Certyfikowanymi Inspektorami Drzew, geodetami i firmami ogrodniczymi z co najmniej dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający szybkie i sprawne wykonanie robót terenowych, m.in. wysokościomierze leśne Nikon Forestry Pro do pomiarów parametrów drzew, dalmierze Leica Disto S910 do wykonywania precyzyjnych map terenowych, oprogramowanie CAD, świdry przyrostowe czy atestowane taśmy miernicze.

PROFESJONALIZM i NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze prace realizujemy na podstawie opracowań Instytutu Drzewa, w tym w oparciu o Standardy Inspekcji i Diagnostyki Drzew, Standardy Cięcia i Pielęgnacji Drzew, stale poszerzamy naszą wiedzę w zakresie dendrologii i arborystyki poprzez uczestnictwo w wybranych szkoleniach, seminariach i kursach.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ

Oferujemy kompleksową obsługę w branży architektury krajobrazu, w szczególności w dendrologii i arborystyce, a więc dziedzinach szczególnie skupionych wokół zagadnień związanych z zielenią wysoką – drzewami i krzewami. Naszym priorytetem jest jakość, rzetelność i terminowość. Zadowolenie naszych Klientów drogą do sukcesu.

Potrzebujesz czegoś innego?

Potrzebujesz maszyny, której nie mamy w ofercie? Napisz do nas!