Pielęgnacja i wycinka drzew

Oferta pielęgnacji i wycinki drzew

RHJ ENVIRONMENT SP. Z O.O.

Pielęgnacja i wycinka drzew

Jesteśmy ekspertami w pielęgnacji drzew, od diagnozy po wykonanie. Specjalizujemy się w zleceniach na terenach trudnych. Naszą ekspertyzę potwierdza wieloletnie doświadczenie i bogate portfolio realizacji zamówień publicznych. Realizujemy pielęgnację drzew na dowolnym terenie, we wszystkich województwach.

Świadczymy pełen wachlarz usług arborystycznych od pielęgnacji i wycinki drzew trudnych, zabezpieczania koron drzew wiązaniami, po frezowanie pni czy zrębkowanie gałęzi różnych gatunków drzew. Wszystkie zabiegi wykonujemy zgodnie z przepisami prawa polskiego, w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie oraz ekspercką wiedzę. Prowadzimy prace wycinki i pielęgnacji drzew w sposób bezpieczny dla otoczenia i terenu nieruchomości. Precyzyjnie planujemy nasze działania, zabezpieczamy teren prac, w razie konieczności podejmujemy działania kierowania ruchem drogowym.

Dzięki tym środkom minimalizujemy ryzyko wystąpienia jakichkolwiek zniszczeń. Wykonywane prace są zgodne z obowiązującymi zasadami BHP oraz ustawą o ochronie przyrody. Posiadamy kwalifikacje oraz bogate doświadczenie w prowadzeniu prac dla klientów instytucjonalnych, przy pielęgnacji drzewostanów zabytkowych, parkowych, zieleni cmentarnej, pomników przyrody. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań od strony merytorycznej, bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac. Nasza dewiza to bezpieczna i szybka realizacja zleceń.

Usługi dendrologiczne i arborystyka

 

 

Pielęgnacja i wycinka drzew

 

 

Projektowanie zieleni przydomowej i publicznej

Fachowość, wiedza i doświadczenie

Osoby zatrudnione, a także nasi podwykonawcy posiadają odpowiednie przeszkolenie, wiedzę i doświadczenie w oferowanych usługach. Współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami mogącymi udokumentować swoje doświadczenie branżowe m.in. z arborystami ETW (European Tree Worker), Certyfikowanymi Inspektorami Drzew, geodetami i firmami ogrodniczymi z co najmniej dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku.

WYSOKIEJ JAKOŚCI, SPECJALISTYCZNY SPRZĘT

Posiadamy specjalistyczny sprzęt umożliwiający szybkie i sprawne wykonanie robót terenowych, m.in. wysokościomierze leśne Nikon Forestry Pro do pomiarów parametrów drzew, dalmierze Leica Disto S910 do wykonywania precyzyjnych map terenowych, oprogramowanie CAD, świdry przyrostowe czy atestowane taśmy miernicze.

PROFESJONALIZM i NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Nasze prace realizujemy na podstawie opracowań Instytutu Drzewa, w tym w oparciu o Standardy Inspekcji i Diagnostyki Drzew, Standardy Cięcia i Pielęgnacji Drzew, stale poszerzamy naszą wiedzę w zakresie dendrologii i arborystyki poprzez uczestnictwo w wybranych szkoleniach, seminariach i kursach.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA, RZETELNOŚĆ, TERMINOWOŚĆ

Oferujemy kompleksową obsługę w branży architektury krajobrazu, w szczególności w dendrologii i arborystyce, a więc dziedzinach szczególnie skupionych wokół zagadnień związanych z zielenią wysoką – drzewami i krzewami. Naszym priorytetem jest jakość, rzetelność i terminowość. Zadowolenie naszych Klientów drogą do sukcesu.

Potrzebujesz czegoś innego?

Potrzebujesz maszyny, której nie mamy w ofercie? Napisz do nas!